Nejnovější recenze ze sekce Houpací křesla

Autronic 20049 OBR

Autronic 20049 OBR

Ověřený zákazník korekt-shop Ověřený zákazník

Přidáno: 2. května 2011

Zakoupeno v korekt-shop

Dárek k životnímu jubileu - dokonale splnil očekávání.

Ověřený zákazník korekt-shop Ověřený zákazník

Přidáno: 17. dubna 2011

Zakoupeno v korekt-shop

rychlý a bezproblémový nákup

Přidáno: 28. prosince 2010

Zakoupeno v Nábytek Mikulec

• křesla jsou velmi fajn, ale opravdu nejsou stavěná pro lidi s těžkou váhou.... těch 80 kg odpovídá

Přidáno: 24. prosince 2010

• jsem spokojená

to co jsem očekávala,tak mé požadavky splnilo

Přidáno: 23. prosince 2010

Zakoupeno v Nábytek Mikulec

• Křeslo je celkem pohodlné a lehoučké při manipulaci.
  • Nic.

Za celkem přijatelné peníze praktický kousek mobilního nábytku, alespoň tedy pro nás, kdy putuje po velké ložnici z místa na místo, kde ho já nebo manžel zrovna potřebujeme mít.

Přidáno: 22. prosince 2010

jsme spokojeni, děkujeme

Přidáno: 8. prosince 2010

Zakoupeno v Nábytek Mikulec

• Lehké, moderní a zároveň klasické, dobrá cena
  • Snad změnit materiál zadní části (rubu) opěradla nebo aspoň použít materiál jiné barvy (černá barva je vůči světlému potahu příliž tvrdá)

Dobrý výrobek za dobrou cenu, můžu jen doporučit.

Bradop R03

Bradop R03

Přidáno: 1. listopadu 2010

Zakoupeno v Nábytek Mikulec

• Pohodlnost a možnost opření hlavy, což všechny křesla neumožňují. Možnost lehkého pohupování.
  • Design výrobku velmi pěkný. Ohýbané dřevo působí moderně a hlavně praticky v oblasti zádového opěradla.
  • Pro delší sezení bych doporučila větší posltrování v oblasti sedáku. Ve stejném dezénu bych doporučila vyrábět podnožku pod nohy.

Výrobek je velmi dobrý. Vzhledem ke konkurenci na trhu, co jsem měla možnost vidět patří na přední příčky.
Dobrá je i cenová relace.

Bradop R23

Bradop R23

Přidáno: 29. října 2010

výborné,kvalitní

Přidáno: 16. srpna 2010

• pohodlné sezení
  • možnost výběru moření i látky

Na křeslech se výbroně sedí, je mi to příjemné a pohodlné, nejdříve jsme koupili jedno na odzkoušení a nedlouho poté běželi pro zbytek a jen si ho chválím, takže doporučuji

Přidáno: 31. července 2010

• Velmi pohodlné
  • výborná cena
  • nevrže, nepraská
  • neustále popojíždíte
  • trochu odřelo podlahu

Toto křeslo jsem si pořídila k televizi. Je výborným doplňkem domácnosti pro ty, co mají rádi starobylé věci. Díky bohatě ohýbanému dřevu působí luxusním dojmem, je ale sehnatelné za velmi dobrou cenu. Křeslo při houpání nevrže ani nepraská, je celkově velice pohodlné. Doporučuji ale pod něho dát minimálně malý kobereček. Vlivem houpání by se totiž mohla ošoupat podlaha. My jsme v té naší dřevěné plovoucí objevili jemné vytlačené dolíčky, hned nám bylo jasné, že to je od houpacího křesla. Co mi vadí je to, že křeslo houpáním podjíždí, takže se musí neustále poposunovat. V zatočených ozdobných částech křesla se lehce drží prach a nečistoty, je třeba ho občas otřít alespoň vlhkým hadříkem. Má i šprusli, na kterou si můžete položit nohy, to je značně příjemné. Potah nelze sejmout, takže doporučuji buď přehoz nebo za čas nově očalounit. Křeslo mohu doporučit, jsem s ním docela spokojená.

Lucifereeek Lucifereeek

Přidáno: 19. července 2010

• výborný dárek
  • pro všechny kdo se rádi houpou
  • super relaxování a uvolnění, perfektně si odpočinete
  • výběr více potahů
  • dostupnost

Toto houpací křeslo jsme koupili babičce. Byla nadšená, a křeslo nějakou dobu fungovalo dobře, po nějaké době bylo třeba zpevnit, častým používáním a zátěží dole něco ruplo, spravili a zpevnili jsme to, a křeslo funguje dál (nevím přesně jak k tomu došlo). Je vhodné spíš do obýváku nebo místnosti, kde máte dost místa. Je to ukliďnující, a já sama si plánuju nějaké to křeslo pořídit. Nosnost nám byla řečena do 80kg.

Ověřený zákazník Supersektor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. července 2010

(naposledy upraveno 14. července 2010)

Zakoupeno v Supersektor.cz

• předchozý správa byl omil

Ověřený zákazník Supersektor.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. května 2010

(naposledy upraveno 27. května 2010)

Zakoupeno v Supersektor.cz

• mám hopací křeslo
  • houpání a relax na křesle jsem si představoval asi trochu jinak

další křeslo bych si už asi nekoupil

Jessica007 Jessica007

Přidáno: 11. dubna 2010

• příjemná relaxace v houpacím křesle
  • provedení ve stylu "Thonet"
  • dřevěný masiv
  • čalouněné
  • velmi hezký design
  • pohodlné
  • výborná cena
  • je potřeba trochu více místa

Houpací křeslo jsem chtěla už od malička. Tedy nejdříve jsem chtěla houpacího koně, toho jsem ale nějak nedostala.. Když jsem docela povyrostla, začala jsem si přát houpací křeslo. Po prvním ročníku střední školy jsem šla na brigádu a vydělala si na něj, tenkrát jsem si vydělala na proutěné a měla jsem velkou radost, že konečně houpací křeslo mám. Měla jsem ho roky. Po letech jsem ho z důvodu nedostatku místa musela prodat, což mě dost mrzelo. Ovšem houpací křeslo mi chybělo. Když bylo místa v bytě zase víc, koupila jsem si nové houpací křeslo a už ne proutěné, ale dřevěné z masivu a zároveň čalouněné, které je opravdu velmi pohodlné. Krásně se v křesle relaxuje a poslední dobou mě "provází" právě toto křeslo. Člověk si v něm opravdu odpočine a uvolní se, zbaví se stresu, prostě houpací křeslo mohu jen doporučit a toto obzvlášť, protože je z dřevěného masivu, je provedené ve stylu "Thonet" a je čalouněné, takže poskytuje nejvyšší pohodlí.

Ověřený zákazník Luxx Ověřený zákazník

Přidáno: 22. listopadu 2009

Zakoupeno v Luxx

Nemám co hodnotit neb 10 dní stále čekám na zboží.

Přidáno: 12. června 2009

• stará forma, nový výrobek
  • prověřená kvalita
  • pohodlí
  • uklidnění po náročném dni
  • dobrá cena
  • v nabídce by mohlo být více druhů potahů
  • doporučuji do většího bytu
  • chybí mi veselejší potah

jestli vám schází komfortní pohodlí domácího křesla a k tomu potřebujete utišit svoje smysly po náročném dni, určitě sáhněte po tomto houpacím křesle typu Thonet.
Jeho kvalita je lety prověřená, generace a generace se rádi vrací k oblíbeným tvarům.
Houpala jsem se jako malá holčička, sáhla jsem po něm i teď, ve čtyřiceti.
A cena mě mile překvapila.

Zobrazuji 441 - 457 ze 457 recenzí 1...19 20 21 22 [ 23 ]